BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Erasmus+ Öğrencilerimizden İl Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı'ya Ziyaret
![İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Erasmus+ Öğrencilerimizden İl Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı'ya Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2022_09/15135843__DSC0395.jpg)
Bolu İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerimiz, Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 2021-1-TR01-KA121-VET-000009042 numaralı Erasmus+ Mesleki Eğitim Akreditasyon Projesi kapsamında Almanya hareketlilik öncesi İl Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı'yı ziyaret ederek bilgi verdiler.