İlkokullar Arası Bilgi ve Kültür Yarışması Başladı
![İlkokullar Arası Bilgi ve Kültür Yarışması Başladı](/meb_iys_dosyalar/2022_03/29134933_9a6a54df-2b6e-442f-a0e2-ba98ab3d5cb2.jpg)
Müdürlüğümüz tarafından ilkokul öğrencilerimizin düşünme ve bilişsel becerilerini güçlendirmek amacıyla Sakarya İlkokulu koordinesinde düzenlenen 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı etkinlik kataloğunda belirtilen turnuvalardan biri olan ''İlkokullar Arası Bilgi ve Kültür Yarışması'' İl Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı'nın katılımı ile Bolu Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmenevi'nde başladı.
İlimiz geneli 38 okulun katılım sağladığı yarışma 3 gün sürecektir.
Yarışmanın finali 31.03.2022 Perşembe günü Bolu Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmenevi'nde gerçekleştirilecektir.