BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizde "Telafide Ben de Varım" Etkinlikleri Devam Ediyor

İlimizde

Salgının oluşturduğu akademik, fiziksel, sosyal ve duygusal kayıpların giderilmesi için hayata geçirilen Ulusal Destekleme Programı'nın (UDEP) yaz dönemini kapsayan "Telafide Ben de Varım" etkinlikleri 5 Temmuz 2021 Pazartesi günü itibarıyla ilimizde farklı kademeden birçok okulda başladı.

Öğrenciler, öğretmenler ve velilere yönelik eğitim faaliyetlerini içeren programda fiziksel, sosyal duygusal, akademik gelişim ve özel eğitim alanı olmak üzere dört ana temaya uygun olarak etkinlikler yer alıyor.

"Telafide Ben de Varım" programı kapsamında gerçekleştirilen eğitim faaliyeti çalışmalarında; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Belediyelere bağlı tesis ve merkezlerden yararlanılıyor.

Bu kapsamda planlanan faaliyetler öğrenci ve öğretmenlerimizin katılımıyla devam ediyor. Okullarda farklı alanlarda düzenlenen etkinliklerde yer alan katılımcılar keyifli vakit geçirirken öğrenme ve kendini geliştirme imkanına sahip oldular.

Velilerimiz, okul, ilçe ve il genelinde gerçekleştirilecek bilimsel, sosyal, kültürel, sportif eğitim faaliyetleri ve etkinlikleri telafidebendevarim.meb.gov.tr adresinden takip ederek öğrencimiz için istediği okulda, dilediği etkinliklere başvuru yapabilirler.

 

08-07-202108-07-202108-07-202108-07-202108-07-2021

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.