BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPILDI
![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2019_03/21144102_DSC_0007.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizle bir toplantı yaptı. Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet Aran’ın da hazır bulunduğu toplantıda mesleki eğitim konuşuldu.
Mesleki eğitimin geliştirilmesi ve teşvik edilmesi yönünde yapılacak çalışmaların masaya yatırıldığı toplantıda veri değerlendirilmesi ve istişare yapıldı.