BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı'nın Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Mesajı

İl Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı'nın Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Mesajı

Yarınlarımızın Umudu Sevgili Gençler,

Uzun soluklu bir çalışmanın ardından geleceğinize ve hayallerinize giden yolda önemli bir sınava gireceksiniz. Sınava hazırlık sürecinde elinizden gelenin en iyisini yaptınız. 18-19 Haziran 2022 tarihlerinde gireceğiniz sınavda başarılı olacağınıza yürekten inanıyor ve sizlere güveniyorum. Başarı yolunda en büyük gücünüz kendinize olan güven ve inancınızdır. Göreceksiniz ki hayatta verilen hiçbir emek zayi olmaz; çalışmalarınızın karşılığını muhakkak alacaksınız.

Sizleri okullarımızdan yeni bir hayata uğurluyoruz. Gideceğiniz üniversitelerde kendinizi daha da geliştireceksiniz. Unutmayalım ki her eğitim kademesinde vatanına ve milletine faydalı, kişilikli iyi bir insan olmanın gayreti içerisinde kendimizi geliştirmeliyiz.

Kıymetli Öğretmenlerimiz;

Zor günlerden geçtiğimiz bu süreçte sabır ve hassasiyetle, öğrencilerimizin bu zorlu sınava hazırlanmasında emeğiniz çok fazla. Sizlerin gayret ve özverili çalışmalarıyla öğrencilerimizi Yüksek Öğretime en iyi şekilde hazırladığınızı biliyoruz. Göstermiş olduğunuz sabır, gayret ve fedakârlıktan dolayı sizlere teşekkürlerimi iletiyorum.

Değerli Velilerimiz;

Eğitim hayatı boyunca öğrencilerimizin yanlarında bulunarak, onların bugünlere gelmesine büyük katkıda bulundunuz. Eğitimin tüm süreçlerinde vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ediyorum.

Değerli Öğrencilerimiz,

 Sınava gireceğiniz tüm mekanlarda sınavın sağlıklı bir şekilde tamamlanması için gerekli tedbirler en üst seviyede alınmıştır. Sınav öncesi ve sınav sırasında riayet edilmesi gereken tüm kuralları tekrar etmenizi önemsiyoruz.

 Bu vesileyle 18-19 Haziran 2022 tarihinde Yükseköğretim Kurumları Sınavına girecek tüm gençlerimize başarılar diliyor, sınav sonuçlarının ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyor, Sınavlarda görev alacak yönetici, öğretmen ve tüm çalışanlarımıza kolaylıklar diliyorum.

 

 

 

 

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.