BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı'nın Yıl Sonu Mesajı

İl Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı'nın Yıl Sonu Mesajı

12 Eylül 2022 tarihinde heyecanla başladığımız 2022-2023 eğitim öğretim yılını başarıyla ve sağlıkla tamamlamanın mutluluğu içindeyiz.

 

Sevgili Öğrencilerim,

Büyük bir gayret ve özveriyle sürdürdüğünüz çalışmaların karşılığı karnelerinizi aldınız. Başarılarınızın daim olmasını diliyorum. Bilgiye aç, yeniliklere açık, araştıran, keşfeden bireyler olmanız başarılarınızı pekiştirecektir.

Devletimizin, okullarımızın ve öğretmenlerimizin katkıları ile kültür, sanat, spor ve musiki alanında elde ettiğiniz beceri ve başarıları tatil döneminde de geliştirin ve sürdürün. Tabiki insan için en hayati eylem olan okumayı ihmal etmeden. Tatil döneminde gezmeyi, eğlenmeyi ve dinlenmeyi ihmal etmemeniz gibi.

 

Değerli Meslektaşlarım,

Geleceğimizin teminatı nesillerimizi okul öncesinden liseye kadar tüm kademelerde her alanda desteklediniz. Sevgiyle, fedakarlıkla ve sabırla. Her alanda başarıya yürüyen öğrencilerimiz sizlerin eseri oldu.

Türkiye yüzyılında azimle ve gayretle öğrencilerimize katkı sunmaya devam eden tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum.

 

Kıymetli Velilerimiz, 

Bizler için hayatımızın en değerlileri olan çocuklarımızın her daim destekçileri ve takipçileri oldunuz.

Ülkemizin kalkınması için ve çağın değerlerine uygun olarak çocuklarımızı her alanda yetiştirmek ve geliştirmek hepimizin ortak gayesidir.

Akademik başarılarının yanı sıra çocuklarımızın iyi bir insan olmaları da ülkemizin geleceği adına çok önem taşımaktadır. Başarılı ve iyi birey olarak yetişenler her zaman toplumun gelişimine yön vermiştir. 

Çocuklarımızın tatili iyi bir şekilde dinlenmeleri ve değerlendirmeleri için Millî Eğitim Bakanlığımızca yaz tatili etkinliklerinden istifade önerilerine mutlaka göz atmalısınız.

Eğitim yolculuğunda aramızdan ayrılan çocuklarımızı ve meslektaşlarımızı rahmetle anıyorum. 

Hafta sonu Yükseköğretim Kurumları Sınavına girecek öğrencilerimize ve görev alan öğretmenlerimize başarılar diliyorum.

2022-2023 eğitim öğretim yılını tamamladığımız bu günde, sevgili öğrencilerimizi, değerli meslektaşlarımı ve saygıdeğer velilerimizi kutluyor tüm eğitim camiamıza iyi tatiller diliyorum.

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.