BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı'nın LGS Sınavı Mesajı

İl Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı'nın LGS Sınavı Mesajı

Değerimiz ve geleceğimiz Sevgili Öğrenciler,

 Eğitim hayatınızda geleceğinize yön vereceğiniz Liselere Geçiş Sistemi kapsamında 5 Haziran'da yapılacak olan sınavda, sizlere ve bilginize güveniyoruz.

Kariyer yolculuğunuzda önemli olan bu sınavı sabırla, stresten ve kaygıdan uzak bir şekilde başaracağınıza inanıyoruz. 

Kıymetli öğretmen arkadaşlarım,

Bu zorlu süreçte fedakârlıktan kaçınmadan ve bir an olsun öğrencilerimizden desteğinizi esirgemeden sevgi ve sabırla onlara verdiğiniz katkılardan dolayı sizlere şükranlarımı sunuyorum.

Kıymetli Velilerimiz,

Öğretmenlerimizin ve sizlerin desteğiyle aşılacak olan bu süreçte, öğrencilerimizin en önemli destekçileri sizlersiniz. Çocuklarımıza sunacağınız güven ve motivasyon onların başarılarını üst seviyeye çıkaracaktır.

Sevgili Öğrencilerim,

5 Haziran 2022 tarihinde gerçekleşecek Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavında başarılı olmak için göstermiş olduğunuz büyük çabanın meyvelerini en güzel şekilde almanızı canı gönülden arzu ediyorum.

Sınav sonucu ne olursa olsun sizler, bizim için çok değerlisiniz. Bu düşüncelerle sınava hazırlık için çalıştığınız uzun süreçte sizlere emeği geçen ve her zaman yanınızda olan kıymetli öğretmenlerimize ve fedakâr velilerimize teşekkür ediyor, hepinize LGS'de başarılar diliyorum.

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.