BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı'nın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

İl Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı'nın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Başkumandan Gazi Mustafa Kemal önderliğinde, tarihi boyunca kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, yaşlısıyla esarete boyun eğmemiş bir milletin bağımsızlık destanıdır 30 Ağustos.

Her türlü imkânsızlıklara rağmen büyük bir zaferle taçlandırılan bu millî mücadelede istiklal sevdamızdaki kararlığımızın nişanesi ve işgale yönelenlerin iştahlarını kursaklarında bırakmanın adıdır, 30 Ağustos.

Milletin kararlılığı vatan ve hürriyet aşkıyla birleşmiş, büyük cefalar çeken bir ulusun yeniden şahlanışını sağlamıştır.

Bugün de devletimiz ve milletimiz, aynı kararlılık ve azimle yoluna devam etmektedir.

Sürekli gelişen ve her daim yeniliklere açık ilimde, fende, bilim ve teknolojide geleceğimizin teminatı olan gençlerimize sunulan imkânlar yarınlara emin adımlarla yürümemize imkân sağlayacaktır.

Kendilerine duyduğumuz sonsuz güven ve inançla gençlerimiz, devletimizi her daim daha ileriye ulaştırma yolunda kararlılıkla çalışmalarını sürdürecektir.

Bu mümtaz zaferin mimarı Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları başta olmak üzere bu vatan uğruna her hal ve şartta ve her dönemde canını feda eden şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla, minnetle yâd ediyorum.

 

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun.

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.