BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı'nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

İl Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı'nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

İstiklal ve İstikbal mücadelemizin sembolü, egemenliğin millete aidiyetinin ifadesi Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 102'nci yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutluyoruz.

Bağımsızlığımızın ve hürriyetimizin en önemli dönüm noktası olan 23 Nisan 1920, milletimizin bu mücadeledeki sarsılmaz inancını ve azmini tüm dünyaya ilan ettiği tarihtir.

23 Nisan, geleceğimizin teminatı ve yarınlarımızın umudu olan çocuklarımıza Gazi Mustafa Kemal tarafından armağan edilen tek çocuk bayramıdır.

Bizler de millet olarak tüm dünyaya sevgi, saygı, hoşgörü ve coşku içerisinde dünya çocuklarıyla birlikte bu güzel bayramı kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bugünün çocuklarının güçlü ülkemizi daha güçlü yarınlara taşıyacaklarına inancımız tamdır. 

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nı en içten duygularımla kutluyor; başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ilk meclisimizin açılışında emeği geçen herkesi, tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla yad ediyorum.

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.