BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Cemil Sarıcı'nın İzzet Baysal Şükran Günleri Mesajı

İl Müdürümüz Cemil Sarıcı'nın İzzet Baysal Şükran Günleri Mesajı

Vakıflar, sosyal ve kültürel hayatımızda tarihimiz boyunca önemli yer tutmuştur. Selçuklu Devleti ve Osmanlı İmparatorluğu zamanında sosyal, kültürel ve ekonomik alanda yaygınlaşan vakıflarımız Cumhuriyetin kurulması ile birlikte çalışmalarına devam etmişlerdir.

İlimiz, İzzet Baysal gibi bir değeri bağrından çıkarmış ve vakıf kültürünün en nadide örneklerinden birine ev sahipliği yapmaktadır.

Kurmuş olduğu İzzet Baysal Vakfı ile ilimize sayısız eser kazandıran İzzet Baysal'ın yaptırmış olduğu hastanelerde dünyaya gelen bir birey, okullarında ve üniversitesinde okuyarak hayata hazırlanmaktadır. Günlük hayatının her alanında İzzet Baysal'ın bıraktığı eserlerden faydalanan insanlar, iyiliğe, güzelliğe ve karşılıksız yardıma olan inançlarını her gün tazelemektedirler.

Bolu Eğitim Ailesi olarak İzzet Baysal Şükran Günleri'ni en kalbi duygularımızla kutluyor, bu vesileyle Merhum İzzet Baysal'ı bir kez daha rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz. 

 

 

      Cemil Sarıcı       

Milli Eğitim Müdürü

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.