BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Cemil Sarıcı'nın 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı

İl Müdürümüz Cemil Sarıcı'nın 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı

Sevgili Gençler

Salgının gölgesinde bir yılı daha geride bıraktık. Bu süreçte bazen okullarımızdan ayrı kaldık, kısmi de olsa okullarımızda yüz yüze gelebilme imkânı da bulduk. Her türlü zorluğa rağmen fedakârlık gösterdiğimiz bir dönemi daha tamamlamış olduk.

Sizlerin akademik, sosyal ve bilişsel becerilerinizin arttırılması ve belki de en önemlisi, yaz tatili boyunca keyifle vakit geçirmeniz amacıyla Bakanlığımızın hazırlamış olduğu "Telafide Ben de Varım" programında okullarımızın kapıları sizlere açık olacak. Bu program kapsamında sizler için Müdürlüğümüz ve okullarımız bünyesinde çeşitli etkinlikler hazırladık. Eğlenirken öğreneceğiniz ve keyifli vakit geçirebileceğiniz bu faaliyetlerimize www.telafidebendevarim.meb.gov.tr adresinden ulaşabilir, size ve velilerinize uygun etkinlikleri seçebilirsiniz.   

Salgın döneminde sizlere her türlü desteği cömertçe sunan idareci ve öğretmen arkadaşlarıma ve kıymetli velilerimize teşekkür ediyorum.  

Eylül ayında okullarınızda sizleri bekliyor olacağız. Hep birlikte sınıflarımızda buluşabilmek temennisi ile hepinize mutlu bir yaz tatili diliyorum.

 

Cemil Sarıcı          

Bolu Milli Eğitim Müdürü

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.