BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Cemil Sarıcı'nın 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Başlangıcı Mesajı

İl Müdürümüz Cemil Sarıcı'nın 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Başlangıcı Mesajı

Değerli Öğretmenlerimiz, Sevgili Öğrencilerimiz ve Kıymetli Velilerimiz   

Bazı öğrencilerimiz ile yüz yüze eğitime başlıyoruz ve en kısa zamanda tüm öğrencilerimizle okullarımızda buluşmayı ümit ediyoruz.  

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 2. Döneminde öğrencilerimizi yetiştirmek için özveriyle yürüteceğiniz tüm çalışmaları yürekten destekliyorum. Sizler görevinizi sevgi ve fedakârlıklarla ifa ediyorsunuz. Bu yolda birlikte çalışacak, omuz omuza yürüyecek ve içinde bulunduğumuz bu zor dönemi birlikte atlatacağız.

Bu yıl sınava girecek 8. ve 12. sınıf öğrencilerimizin motivasyonunun yüksek tutulması ve çalışmalarının desteklenmesi önem arz ediyor. Bu sürecin zorluklarının öğrencilerimiz üzerinde bırakacağı olası olumsuz etkinin en az olması bizlerin tüm öğrencilerimizle çok yönlü bir iletişim kanalını canlı tutmamızla mümkün olacaktır.

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 2. Döneminin sağlık ve başarı içerisinde tamamlanması temennisiyle, hayırlara vesile olmasını dilerim. 

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.