BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ CEMİL SARICI'NIN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ CEMİL SARICI'NIN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

27.01.2020 tarihi itibarıyla Bolu İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladım. Beni bu göreve layık gören Sayın Bakanıma teşekkür ediyorum. Bolu halkımıza ve eğitim camiasına saygılarımı sunuyorum.

Kültürümüze ait önemli değerleri ve kahramanları barındıran Bolu ilimiz doğasıyla da müstesna bir yere sahip. Eğitim alanında da ciddi mesafeler kat etmiş olan ilimizde Hükümetimiz ve Bakanlığımızın eğitim politikaları doğrultusunda bilgiyle donanmış, özgüveni yüksek, bilimi ve teknolojiyi tüketen değil üreten bir nesil yetişmesi için gayret edeceğiz.

Eğitim, bir toplumun gelişmesi ve ilerlemesi için temel itici güçtür. İnsan yaşadığı sürece öğrenmeye ve gelişmeye devam eder. Geleceğe yürürken geçmişin miras ve kazanımlarını özümseyerek, medeniyet bilincinin canlı tutulması da önem arz eder. Bu hedefe yürürken gücümüz, değerli idareci ve fedakâr öğretmen arkadaşlarımızın özverisi ve gayreti olacaktır.

3 Şubat Pazartesi günü başlayacak olan 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Döneminin öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dilerim.

Cemil Sarıcı

Bolu İl Milli Eğitim Müdürü

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.