BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Turgut Özal Anadolu Lisesi" Hayırlı olsunİlimiz Paşaköy Mahallesinde bulunan Paşaköy Ortaokulundan boşalan binaya "Turgut Özal Anadolu Lisesi" hizmete açılacak. Bakanlığımızın verdiği onay ile açılacak olan Turgut Özal Anadolu Lisesi, yeni binası birkaç ay sonra tamamlanacak olan Akşemseddin İmam Hatip Ortaokulunun binasında kalıcı olarak hizmetini sürdürecek.   

Milli Eğitim Bakanlığımızın onayı ile yeni eğitim öğretim yılının ilk haftasında "Turgut Özal Anadolu Lisesi" eğitim öğretim faaliyetlerine Paşaköy Ortaokulunun binasında başlayacak. Eğitim-öğretimine başlayan Turgut Özal Anadolu Lisesi daha sonra 14 Burada Alış Veriş Merkezinin hemen karşısında bulunan Akşemseddin İmam Hatip Ortaokulunun boşalttığı binaya taşınacak. Turgut Özal Anadolu Lisesi taşınma işleminin ardından öğrencilerimize burada hizmet edecek.  Akşemseddin İmam Hatip Ortaokulunun yeni bina inşaatında sona gelinirken,  Akşemseddin İmam Hatip Ortaokulu da yeni binasında öğrencilerimize hizmet etmeye devam edecek.

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.