BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAKARYA ORTAOKULU BOCCE TAKIMINDAN ZİYARET

SAKARYA ORTAOKULU BOCCE TAKIMINDAN ZİYARET

2 Haziran  Perşembe günü Sakarya Ortaokulu Bocce takımı Milli Eğitim Müdürümüze nezaket ziyaretinde bulundu.

Başarılı sporcularla sohbet eden Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz, sporcuları tebrik ederek başarıların devamını diledi ve onlara günün anısına satranç takımı hediye etti.

 Beden eğitimi öğretmeni Bülent Tanesen ve antrenör Taner Şanlı yönetiminde Alican Yılmaz ,Anıl Can Yılmaz, Emircan Altun ve Melih Gülay’dan oluşan okulumuz Bocce takımı   genelinde 240 okulun katıldığı Bocce yıldız erkekler kategorisinde öncelikle ilde birinci olarak 4 grup merkezinden biri olan Ankara Kazan grubunda ilimizi temsil etti.

 Kazan grubunda grup birincisi olarak Son 16 takımın kaldığı Türkiye Birinciliği yarışmalarına gitmeye hak kazanan Sakarya Orta Okulu takımımız yaptığı 8 maç sonunda Türkiye Birincisi oldu.

Okulumuzun başarısı okul sporlarında ilimizde Son 3 yılda yıldız kategorisinde kazanılan ilk Türkiye Birinciliği Bocce branşında ise Bolu’nun kazandığı ilk Türkiye Birinciliğidir.

 Okulumuzu tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

03-06-201603-06-2016

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.