HAZİRAN AYI SEMİNER DÖNEMİ UZAKTAN MESLEKİ ÇALIŞMA PROGRAMI BAŞARIYLA TAMAMLANDI
![HAZİRAN AYI SEMİNER DÖNEMİ UZAKTAN MESLEKİ ÇALIŞMA PROGRAMI BAŞARIYLA TAMAMLANDI](/meb_iys_dosyalar/2020_06/26200347_afis.jpg)
Müdürlüğümüz tarafından Mesleki Çalışma Döneminde düzenlenen uzaktan eğitim faaliyetlerimiz, ilimiz genelinde görev yapan öğretmenlerimizin yoğun katılımlarıyla sona ermiştir. Toplam 10 farklı kategride düzenlenen 13 eğitim faaliyetine öğretmenlerimizin tamaına yakını katılmıştır. E-twinning, Kahoot, Arttırılmış Gerçeklik, Siber Güvenlik ve STEM gibi teknoloji yoğunluklu eğitimlerimiz, öğretmenlerimizden alınan talepler değerlendirilerek planlanmıştır. Bu eğitimler ile öğretmenlerimizin BT yeterliliklerini arttırılması ve geleceğe hazırlanmaları hedeflenmiştir.