BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünce Gönderilen Teşekkür Belgeleri İl Müdürümüz Cemil Sarıcı Tarafından Sahiplerine Verildi

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünce Gönderilen Teşekkür Belgeleri İl Müdürümüz Cemil Sarıcı Tarafından Sahiplerine Verildi

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünce 3 Mart 2021 tarihinde tertip edilen "Kurslarımızla Köylerdeyiz" Programı çerçevesinde Sayın Bakanımız Ziya Selçuk, dört ilde kırsal bölgelerde açılan kursa video konferans ile ziyarette bulunmuşlardı. Sayın Bakanımızın İlimiz Merkez Demirciler Köyü'nde açılan Seracılık Kursu'na ziyaretleri sonrasında Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürümüz Sayın Yusuf Büyük tarafından kursun açılmasında emeği geçenlere ve kursiyerlere teşekkür belgesi gönderildi.

Teşekkür Belgeleri Dağıtım Töreni için Demirciler Köyü'ne giden İl Müdürümüz Cemil Sarıcı, kurs ile ilgili kursiyer ve öğreticilerin görüşlerini dinledi. İl Müdürümüz Sarıcı kırsal kalkınmanın önemine dikkat çekerek kadınlarımızın bu alanda Demirciler Köyü'nde öncü olduklarını görmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek Demirciler Köyü Gelincik Kadın Tarımsal Kalkınma Kooperatifi başkan ve üyelerine teşekkür etti.

Programın sonunda Demirciler Köyü Muhtarına, Seracılık Kursu'na katılan Gelincik Kadın Tarımsal Kalkınma Kooperatifi başkan ve üyelerine ve kurs öğreticilerine teşekkür belgeleri takdim edildi.


24-03-202124-03-202124-03-2021

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.