BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAMARAT AŞÇILAR MADALYALARINI ALDI

HAMARAT AŞÇILAR MADALYALARINI ALDI

Halk Eğitim Merkezinde aşçı yardımcılığı ve pastacılık kursunda aldıkları eğitim sonrası ilimizde düzenlenen Uluslararası Mutfak Günlerinde Bolu’muzu başarıyla temsil edip madalyalar alan kursiyerlerle Milli Eğitim Müdürlüğümüzde toplantı düzenlendi.

Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz toplantıda yaptığı konuşmada: “Halk Eğitim Merkezimiz hayat boyu öğrenme felsefesini benimsemiş, yüzlerce seminer ve kurs organizasyonu yaptığımız güzide bir kurumumuz. Bolu, aşçıları ve mutfak kültürüyle isim yapmış bir şehir ve bunda uzmanlaşmış Bolulu aşçıların ve ilimizdeki aşçılık ve turizm otelcilik uygulama okullarımızın etkisi büyük. Sizleri aldığınız başarılar ve ilimizin tanıtımını layıkıyla yaptığınız için tebrik ederim.” dedi.

Kursiyerlerle Halk Eğitim Merkezi faaliyetlerini ve kurslarının içeriğini konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz, kursiyerlerin istek ve önerilerini dinledi. Toplantının sonunda Başarılı kursiyerlere Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz, Milli Eğitim Şube Müdürümüz Bayram Kundakçı, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Çilkara ve Yemek Eğitmeni Safiye Metin tarafından madalyalar takıldı.

04-05-201704-05-201704-05-201704-05-201704-05-201704-05-2017

 

 

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.