BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Güçlendirme, Bakım ve Onarım İşleri Tamamlanan Okullarımız
![Güçlendirme, Bakım ve Onarım İşleri Tamamlanan Okullarımız](/meb_iys_dosyalar/2022_12/23145831_IMG_8036.jpg)
Depreme dayanıksız olarak belirlenen okullarımızdan güçlendirme, bakım ve onarım işleri tamamlanan; Gerede 100. Yıl İlkokulu, Gerede 100. Yıl İmam Hatip Ortaokulu, Mudurnu Taşkesti İlkokulu, Gerede Seyit Mithat Dayıoğlu İlkokulu-Ortaokulu öğrencilerimiz yeni binalarında eğitim öğretimlerine devam etmektedirler.