BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÖNÜLLÜLER EROZYONLA MÜCADELEYİ ANLATACAK

GÖNÜLLÜLER EROZYONLA MÜCADELEYİ ANLATACAK

Bolu İli Erozyonla Mücadele ve Ağaçlandırma Gönüllüleri Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’i makamında ziyaret etti.

 Ziyarete Bolu İli Erozyonla Mücadele ve Ağaçlandırma Gönüllüleri Derneği Başkanı İrfan Denizli ile dernek üyeleri Recai Şenlik, Cemalettin Çilkara, Arif Cebecioğlu, Abdullah Öztürk ve Mustafa Namdar katıldı.

Ziyarette konuşan Bolu İli Erozyonla Mücadele ve Ağaçlandırma Gönüllüleri Derneği Başkanı İrfan Denizli, “Ziyaretimizin amacı ilkokul düzeyindeki öğrencilerimize erozyonla ilgili bilgiler vermek üzere bir miktar görsel sunumlar yapacağımız bilgisini vermektir. Milli Eğitim Müdürümüz de bu konuda yardımcı olacağını söyledi. Kendisine teşekkür ediyorum.” ifadeleri kullandı.

 

Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz, “Başkanımıza bu güzel ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor. Türkiye’de son zamanlarda erozyonla mücadele kapsamında yürütülen mücadeleler çok dikkat çekiyor. Bu anlamda Bolu Erozyonla Mücadele Derneğinin böyle bir çalışma içine girmesi ve bizlerle iletişimde olması gerçekten çok sevindirici. Bolu genelinde ormanımız çok fazla olduğundan dolayı bu farkındalığın çok daha iyi olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu kapsamda okullar olarak yapılacak olan erozyonla mücadele çalışmalarına katkı vermekten dolayı hepimiz mutlu oluruz.” diye konuştu.

06-11-201706-11-201706-11-201706-11-2017

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.