BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gönül Coğrafyamız Kardeş Şehirler Okuma Projesi Programı
![Gönül Coğrafyamız Kardeş Şehirler Okuma Projesi Programı](/meb_iys_dosyalar/2022_11/22140210__DSC0713.jpg)
Tarihi olayları fark ve idrak etme, farklı coğrafyaların tanınması ve tarihte yaşanan olaylar hakkında bilinçlenmesi için düzenlenen Gönül Coğrafyamız Kardeş Şehirler Okuma Projesi kapsamında Sakarya Ortaokulu tarafından Müdürlüğümüz Konferans Salonunda program gerçekleştirildi.
Programa, idareciler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.