BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GEREDE VE MENGEN´DE EĞİTİME KAR TATİLİ
![GEREDE VE MENGEN´DE EĞİTİME KAR TATİLİ](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_13223338_3034070karligolcuk.jpg)
Kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle 14 Aralık Çarşamba günü Gerede ilçemizde eğitime 1 gün ara verilmiştir. Engelli ve hamile kamu çalışanları da 1 gün idari izinli sayılacaktır.
Mengen ilçemizde ise Pazarköy İlkokulu ve Ortaokulu, taşımalı Temel Eğitim ve Ortaöğretim öğrencileri için eğitime 1 gün (14 Aralık Çarşamba) ara verilmiştir.