BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERDEM Projesi Başvuru Hazırlık Toplantısı Yapıldı

ERDEM Projesi Başvuru Hazırlık Toplantısı Yapıldı

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce duyurusu yapılan ERDEM (Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli) projesine başvuru ve proje hazırlama konularında ilimiz İmam Hatip Okulları müdürlerine, 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Süleyman YARDIMCI tarafından çevrim içi seminer verildi. 

ERDEM Projesi Hakkında

Anadolu imam hatip liselerinde öğrenim gören öğrencilerin akademik başarı, bilimsel, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetler ile millî, manevi, ahlâkî, insani, kültürel değerleri benimseyen ve koruyan bireyler olarak yetiştirilmesi amacıyla "Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli ERDEM" projesi 2020 yılında başlatıldı. 

ERDEM Destek 2021 programı kapsamında okullar; akademik başarının artırılması, kişisel ve mesleki gelişim, bilimsel çalışmalar ve yenilikçi fikirler, kültür ve sanat, fiziksel aktivite, spor ve sağlık, toplumsal sorumluluk ve gönüllülük şeklinde 6 alanda proje üretebilecek ve 30 bin liraya kadar destek alabilecekler.   

Başvurular, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün dogm.meb.gov.tr/bilgisistemi üzerinden 5 Mayıs- 7 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılabilecek.  

21-05-2021

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.