BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erasmus Plus Okul Eğitimi Akreditasyonu Öğrenci ve Personel Grup Hareketliliği Toplantısı
![Erasmus Plus Okul Eğitimi Akreditasyonu Öğrenci ve Personel Grup Hareketliliği Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2023_04/15235000_kapak.jpg)
Bolu Millî Eğitim Müdürlüğü Erasmus Plus Okul Eğitimi Akreditasyonu öğrenci ve personel grup hareketliliği kapsamında 29 Nisan-7 Mayıs tarihleri arasında Kuzey Makedonya hareketliliğine katılacak olan öğrenci velilerine ve refakatçı öğretmenlerine müdürlüğümüz konferans salonunda bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.