BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“EN ÇOĞUNA İHTİYAÇ DUY EN İYİSİNİ YAP” PROJESİ TANITILDI

“EN ÇOĞUNA İHTİYAÇ DUY EN İYİSİNİ YAP” PROJESİ TANITILDI

 

6 Aralık Salı günü Kültür ve Turizm İl Müdürlüğünde Atatürk Ortaokulunun düzenlediği “ Erasmus K1” projesi tanıtım ve yaygınlaştırma programı düzenlendi. Programa Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz, Şube Müdürümüz Levent Şener katıldı.

Okul Müdürü Metin Kazan yaptığı konuşmada: “ ’Need The Most Do The Best’ projemizin başarıyla tamamlanması için kurumumuza yaklaşık 43 bin avro maddi destek sağlanmıştır. K1 adı altında yer alan bu proje ile okulumuz personeline yurt dışında mesleki gelişim fırsatı sunulmuştur. ‘ En Çoğuna İhtiyaç Duy En İyisini Yap( Need Do Most The Best)’  adını taşıyan projemizin ana hedefi öğrenci ve öğretmenlerimizin motivasyonunu en iyi düzeye çıkarmaktır. Projeyle amacımız öğrencilerimize daha kaliteli eğitim sunmak onları Avrupa vizyonuyla tanıştırmakla birlikte öğretmenlerimizin mesleki ve bireysel gelişimlerine  zemin hazırlamak ve temel eğitim bilgileri alanında farkındalık sağlamaktır. Projemizin tanıtım ve yaygınlaştırma sürecinde bizleri yalnız bırakmayan ve destekleyen Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz ve Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz’a şükranlarımızı sunuyorum.”

Proje Koordinatörü ve Fen Bilimleri Öğretmeni Emel Özcan tarafından Erasmus K1 Projesini tanıtım ve bilgilendirme sunumu yapıldıktan sonra Okul Müdürü Metin Kazan tarafından Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’e plaket verildi.

Programda konuşan Yusuf Cengiz : “Erasmus K1 projesi kapsamında arkadaşlarımız çok güzel bir çalışma yapmışlar. İlimizde hem K1 hem K2 projelerinde daha fazla yer alarak Avrupa projelerinde  adımızı duyurmak istiyoruz. Avrupa Birliği müktesebatı kapsamında bu tür projelerde yer almak bizim ufkumuzu açıyor. Bizler sadece Avrupa Biriliği projelerinde değil  okullar olarak bölgesel kalkınma projeleri, Tübitak projeleri ve Yenilikçilik  ödüllerinde de yer almalıyız.”

Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz tarafından projede yer alan öğretmenlere teşekkür belgesi  verilmesinin ardından program kokteyl ile son buldu.

 

 07-12-201607-12-201607-12-201607-12-201607-12-201607-12-201607-12-201607-12-201607-12-2016

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.