BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimden Üretime STEM Bolu Projesi Kapanış Toplantısı Yapıldı

Eğitimden Üretime STEM Bolu Projesi Kapanış Toplantısı Yapıldı

Müdürlüğümüz tarafından SOGEP Programı kapsamında yürütülen ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) tarafından desteklenen "Eğitimden Üretime STEM Bolu" adlı projemizin kapanış toplantısı Bolu Soylu Otel'de yapıldı.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Genel Sekreteri Doç. Dr. Mustafa Çöpoğlu, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Samettin Gündüz, İl Müdürümüz Dr. Cemil Sarıcı ve il protokolünün hazır bulunduğu kapanış toplantısı proje sunumu ile başladı. 

İl Müdürümüz Sarıcı yaptığı konuşmasında projenin önemine dikkat çekerek, proje kapsamında okullarımızda 1 STEM AR-GE ve Üretim Merkezi ile 6 STEM Eğitimi Merkezi kurulduğunu belirtti. Projenin ilimizdeki ulusal ve uluslararası yarışmalara proje üretme potansiyelini geliştireceğini belirten Sarıcı, emeği geçen ilgili kurumlara ve proje ekibine teşekkür etti. 

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Genel Sekreteri Doç. Dr. Mustafa Çöpoğlu da yaptığı konuşmada Eğitimden Üretime STEM Bolu Projesi'nin oldukça verimli geçtiğini belirterek ilimizdeki okul ve kurumların MARKA desteklerinden daha fazla yararlanmaları için gerekli desteğin verileceğini belirtti. 

Projede emeği geçenlere plaket takdiminin ardından toplantı sona erdi.

18-11-202118-11-202118-11-202118-11-202118-11-2021

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.