BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM VE SOSYAL ETKİNLİK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

EĞİTİM VE SOSYAL ETKİNLİK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

23 Eylül Cuma günü Bolu valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü İle Türkiye Gençlik Vakfı Bolu İl Temsilciliği arasında Eğitim ve Sosyal Etkinlik İşbirliği Protokolü imzalandı.

Türkiye Gençlik Vakfı Bolu İl Temsilcisi Sadık  Kuru, imzalanan Eğitim ve Sosyal Etkinlik İşbirliği Protokolü’nün içeriğinde özetl: Liselerde “ Medeniyet ve Düşünce”, ortaokullarda “ Medeniyet ve Değerler” kulüpleri kurularak bu kulüplerde gençlere yönelik medeniyet düşüncesini anlamaya yönelik çeşitli eğitimlerin verileceğini; kültür, sanat, proje faaliyetlerinin yürütüleceğini, çeşitli kültürel gezilerin yapılacağını, belirtti. Yapılan bu tarz eğitim ve etkinliklerle temel hedeflerinin “Vatanını, bayrağını, kültürünü, ailesini tanımış gençler yetiştirmek.” olduğunu vurguladı.

 

Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz, değerlerini tanıyarak yetişen bir gençliğin önemini vurgularken Türkiye Gençlik Vakfı Bolu İl temsilciliği olarak kendisini ziyaret eden gençlere,  Milli Eğitim olarak projelerini desteklediklerini belirtti, kendilerini başarı dilekleri ile uğurladı.

26-09-201626-09-201626-09-2016

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.