BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dönem Sonu Etkinlikleri Coşkuyla Devam Ediyor
![Dönem Sonu Etkinlikleri Coşkuyla Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2024_01/16163323_img_2147.jpg)
Bakanlığımızca bu yıl ilk kez uygulamaya konan "Dönem Sonu Faaliyet Haftası" kapsamında gerçekleştirilen etkinliklerde İlkokul kademesindeki minik öğrencilerimiz öğretmenlerinin öncülüğünde keyifli ve öğretici bir hafta geçiriyorlar.
Gerçekleştirilen sanatsal, kültürel, sportif ve bilimsel faaliyetlerle öğrencilerimiz hem eğleniyor hem öğreniyor.