BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Doç. Dr. EYÜP ARTVİNLİ SEMİNER VERDİ

 Doç. Dr. EYÜP ARTVİNLİ SEMİNER VERDİ

   Doç. Dr. EYÜP ARTVİNLİ SEMİNER VERDİ

    Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Doç. Dr. Eyüp Artvinli İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde ‘’Araştırma Projeleri Eğitim Yöneticileri’’ semineri verdi.

    Seminere İlçe Mili Eğitim Müdürlerimiz,  Bolu Merkez Ortaöğretim kurum müdür ve müdür yardımcılarımız katıldı.

    Artvinli müdürlerimize vermiş olduğu seminerde: Tübitak Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışma Sürecinin Tanıtımı, yarışmanın amacı, içeriği, temel ilkeleri, proje başvurusu için çağrıya çıkılan alanlar, başvuru koşuları, başvuru işlemleri, başvuruların değerlendirilmesi, Finallerde verilen ödüller, patent alımı, proje tabanlı öğrenme ve öğrencilerin projelere bakış açısı konularını  tüm detaylarıyla sundu.

   Seminerin ardından Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa Güldemir, Doç. Dr. Eyüp Artvinli’ye vermiş olduğu seminerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

 

  Doç. Dr. Eyüp ARTVİNLİ Kimdir?

   Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Eğitim Fakültesi’nde öğretim üyesi olup, aynı zamanda 2013’ten bu yana “TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması” Eskişehir Bölge Koordinatörü’dür.

  Artvinli;

 1997-2002 arası coğrafya öğretmenliği,

 2002-2006 arası Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi’nde Coğrafya Öğretmenliği ve Müdür Yardımcılığı,

 2006 ve 2007 yılları boyunca MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığında çeşitli komisyonlarda uzman olarak çalıştıktan sonra,

 2008 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Eğitim Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak çalışmaya başladı.

 15 kadar akademik dergide hakemlik yapmakta olan Artvinli, 2010 yılından itibaren ise “Uluslararası Online Coğrafya Eğitimi Dergisi” adıyla akademik bir dergi kurdu ve halen bu derginin Baş Editörü olarak görev yapmaktadır.

  Başta Türkiye ve Avrupa ülkeleri olmak üzere Güney Amerika’dan Asya’ya kadar birçok ülkede seminerler ve dersler veren Artvinli; 2012 ve 2013 yılları boyunca Londra Üniversitesi, Eğitim Enstitüsü’nde çalışmıştır.

 

  Artvinli’nin akademik yayınları daha çok coğrafya’da müfredat geliştirme, öğretmen eğitimi, coğrafya eğitimi, coğrafya’da ders kitapları geliştirme ile proje yönetimi, süreç odaklı eğitim ve aktif öğrenme -öğretme yöntemleri üzerinde yoğunlaşmaktadır.  

25-05-201625-05-201625-05-2016

27-05-201627-05-2016

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.