BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇEVRE BERATI ÖDÜLÜ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ’NİN

ÇEVRE BERATI ÖDÜLÜ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ’NİN

 

Milli Eğitim Bakanlığı’nca “Sıfır Atık Projesi”nde başarılı çalışmaları ve etkinlikleriyle öne çıkan Bolu Sosyal Bilimler Lisesi “Çevre Beratı Ödülü” almaya hak kazandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca hazırlanan “Sıfır Atık Projesi” kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığı’nca ülke genelinde farkındalık oluşturma, çevre sorunlarına dikkat çekme, çevre bilincini geliştirme seferberliği başlatıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün bünyesinde faaliyet gösteren İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanlığı’nca yürütülen bu çalışmalarda “Sıfır Atık Projesi”ndeki başarısıyla öne çıkan okullar değerlendirildi, 40 okul “Çevre Beratı” ödülüne layık görüldü. Bolu Sosyal Bilimler Lisesi’ne ödülü, Millî Eğitim Bakanı’mız Prof.Dr. Ziya Selçuk’un Eşi Sayın Rana Selçuk Hanımefendi’nin ve Destek Hizmetler Genel Müdürümüz İsmail Çolak’ın katıldığı törende; İşyeri Sağlık ve Güvenlik Daire Başkanı Abdulhamit Karataş tarafından verildi. Programa Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, İl ISGB Koordinatörü Sema Kara ve Okul Müdürü İbrahim Ercivan katılmışlardır. Emeği geçen öğrenci ve öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

06-05-201906-05-201906-05-201906-05-201906-05-2019

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.