BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
CENGİZDEN TÜRK EĞİTİM-SEN E ZİYARET
![CENGİZDEN TÜRK EĞİTİM-SEN E ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2017_12/29144849_WhatsApp_Image_2017-12-29_at_13.15.15_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz eğitimin önemli paydaşlarından biri olan Türk Eğitim-Sen Bolu Şube başkanı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Sendikada yapılan ziyaret sohbet ortamında geçerken, eğitim öğretimin sorunları ve güncel konular da konuşuldu. Türk Eğitim-Sen Başkanı Hüsnü Yaman yapılan ziyaretten dolayı memnun olduklarını belirtti.