BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
CANİP BAYSAL ANADOLU LİSESİNDE PANEL DÜZENLENDİ
![CANİP BAYSAL ANADOLU LİSESİNDE PANEL DÜZENLENDİ](/meb_iys_dosyalar/2020_01/16174514_DSC_0048.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Bakanlığımız Maarif Müfettişi Denetim Grup Başkanı Sayın Sezai Güler ve Müdürlük yöneticilerimiz; Canip Baysal Anadolu Lisesi'nin Okuyan Okullar projesi kapsamında düzenlediği ''Mustafa Kutlu ve Eserleri'' paneline katıldı. Panelist öğrenciler yazar ve eserlerini farklı konulardan ele alarak katılımcılara sundu.