BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BOLU SPOR LİSESİ YETENEK SINAVI DUYURUSU
![BOLU SPOR LİSESİ YETENEK SINAVI DUYURUSU](/meb_iys_dosyalar/2020_06/17134810_IMG_4461.jpg)
Bolu Spor Lisesi 9. sınıfa kayıt yaptıracak öğrenciler için uygulanacak yetenek sınavının başvuruları başlamıştır. Sınav başvuruları 15-29 Haziran 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuruda gerekli evraklar ve diğer başvuru bilgileri için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz.
Bolu Spor Lisesi http://bolusporlisesi.meb.k12.tr/icerikler/bolu-spor-lisesi-yetenek-sinavi-2020_9711869.html