BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bolu Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Açıldı

Bolu Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Açıldı

Bolu Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı itibarı ile Organize Sanayi Bölgesindeki binasında öğrenci almaya başlıyor.

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılında Makine ve Tasarım Teknolojisi, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri ve Moda Tasarım Teknolojileri alanlarında öğrenci alacak olan okulumuzu tercih edecek öğrencilerimiz hem bakanlığımızın hem de sektörün sunmuş olduğu imkanlarla daha donanımlı bir şekilde mezun olacak.  

İşe başlama hususunda da zorluk yaşamayacak olan öğrencilerimiz Organize Sanayi Bölgesindeki işletmelerin imkanlarından daha fazla istifade edebilecek. 

Liselere geçiş sürecinde 20 Temmuz'a kadar devam edecek tercih döneminde Okulumuzu tercih edecek öğrencilerimize ücretsiz yemek ve ulaşım imkanı da sunulacak. Sektörün önde gelen işletmelerinde işbaşı eğitimi ve staj yapma imkanının yanı sıra başarılı öğrencilerimiz ayrıca burs imkanına da kavuşacak.

Bakanlığımız ve Organize Sanayi Bölgemizin sunacağı imkanlarla okulumuzda işletmelerin ihtiyaç duyduğu teknik elemanlar ve geleceğin mühendisleri yetişecektir.

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı itibarı ile 102 öğrenci alınacak olan okulumuz Bolu'ya ve Ülkemize hayırlı olsun.

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.