BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BOLU MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞܒNE ÖDÜL

BOLU MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞܒNE ÖDÜL

 

İş sağlığı ve güvenliği alanında Türkiye´nin en prestijli ödülü olarak tanımlanan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen "Kristal Baret Ödülleri" sahiplerini buldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından düzenlenen "2. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi ve Fuarı-IOHS EXPO" sona erdi. 3 gün süren fuar ve kongrenin ardından iş sağlığı ve güvenliği alanında Türkiye´nin en prestijli ödülü olan "Kristal Baret Ödülleri" sahiplerini buldu. Kristal Baret Ödülleri için ulusal ve uluslararası çapta faaliyet gösteren yüzlerce kamu kurum, kuruluş ve özel firmalar başvuruda bulundu. 7 ayrı kategoride kabul edilen başvurular Sosyal Sorumluluk, Proje ve İyi Uygulama örnekleri açısından değerlendirildi. Uzman jüri üyeleri tarafından yapılan değerlendirme sonucu ödül almaya hak kazanan sektör temsilcileri için Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı´nda tören düzenlendi.

Kamu ve özel sektör alanında Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü kristal bareti almaya hak kazandı. Ödül törenine Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü adına İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Yetkilileri Sema Kara, Mithat Çobanoğlu ve Niyazi Armağan katıldı.

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda yaptığı akademik çalışmalar sebebiyle Yıldız Teknik Üniversitesi ve Yeni Yüzyıl Üniversitesi, medya dalında TRT ve NTV, özel sektör alanında ise Turkcell, İçtaş, Alarko, Unilever, Aygaz ve Türkiye Finans gibi firmaların temsilcilerine Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayında yapılan ödül törenine, ödül alan kurumların temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda davetli ve vatandaşlar katıldı.

17-12-201817-12-2018

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.