BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BOLU, İSG SEMPOZYUMUNA HAZIRLANIYOR

BOLU, İSG SEMPOZYUMUNA HAZIRLANIYOR

 

  Bolu Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Abant İzzet Baysal Üniversitesi ve Bolu Belediyesi arasında “1. Ulusal Güvenli Okular, Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Sempozyumu” işbirliği protokolü imzalandı.

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Toplantı Salonunda yapılan protokol imza törenine Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen, Milli Eğitim Müdür Yardımcımız İbrahim Kunuk ve İş Sağlığı ve Güvenliği İl Koordinatörü Sema Kara katıldı.

   Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’in imzalarıyla faaliyete geçen protokol halk sağlığı bakışıyla güvenli okullar, çalışan sağlığı ve iş güvenliği temasıyla Milli Eğitim Müdürlüğümüz İş Sağlığı ve Güvenliği birimi uhdesinde yürütülecek.  İmzalanan protokolle öğrencilerde ve toplumda iş sağlığı güvenliği bilinci oluşturmak, katılımcıların bilgilerini ve tecrübelerini paylaşabilecekleri bir platform oluşturmak amaçlanıyor.

  Protokol kapsamında 3-4 Mayıs tarihlerinde  “1. Ulusal Güvenli Okular, Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Sempozyumu” düzenlenecek. Bu sempozyum gelenekselleştirilerek tarafların işbirliğiyle her yıl tekrarlanacak.

 

11-01-201811-01-201811-01-2018

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.