BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bolu Güzel Sanatlar Lisesi Korosundan İki Başarı

Bolu Güzel Sanatlar Lisesi Korosundan İki Başarı

8. Sansev İstanbul Uluslararası Çok Sesli Koro Festivalinde , Öğretmenimiz Zekiye Kurtoğlu'nun yönettiği Bolu Güzel Sanatlar Lisesi Korosu olarak yer aldığımız festivalde 91 koro 3890 korist performans sergiledi.

37 jüri üyesinin değerlendirme yaptığı festivalde Bolu Güzel Sanatlar Lisesi Korosu "Acapella Performansta Başarı Ödülü" elde etti. 

Bir diğer başarı ise bu yıl Ankara'da Nazım Hikmet Kültür Merkezinde 25.si düzenlenen 109 koronun katılım sağladığı çeyrek asırlık festival; "Türkiye Korolar Şenliği"nden geldi.

Öğretmenimiz Zekiye Kurtoğlu yönetimindeki Bolu Güzel Sanatlar Lisesi Korosu Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümünde düzenlenen festivale üstün sanat yeteneğiyle sunmuş olduğu konserle dinleyicilerin ve değerlendirme kurulunun beğenisini kazananak "Yapıtı Yorumlamada Koro-Şef Uyumu Başarı" ödülünü kazandı.

Emeği geçen öğretmenlerimiz Zekiye Kurtoğluna ve Gülay Çoban'a, koro sorumlumuz Ebru Aygül'e katkılarından dolayı teşekkür eder, tüm görev alan öğrencilerimizi kutlarız.

17-06-202317-06-202317-06-2023

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.