Bolu Eğitim Ailesinden Deprem Bölgesine "Konteyner Okul"
![Bolu Eğitim Ailesinden Deprem Bölgesine](/meb_iys_dosyalar/2023_05/06201539_IMG_5200.jpg)
Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, Bolu Eğitim Ailesinin katkıları ile deprem bölgesindeki öğrencilerimizin eğitim öğretim faaliyetlerine katkı sunmak amacıyla yaptırılan 4 derslikli konteyner okul ve eklentilerini taşıyan 5 tır Kahramanmaraş ilinin Nurhak ilçesine doğru yola çıktı. Bolu'dan Kahramanmaraş-Nurhak'a gönül bağı olacak okul Nurhak'taki eğitimcilerimize ve öğrencilerimize hayırlı olsun.
Okul, 4 adet 6m x 7m ebatında sınıf, idari oda, öğretmenler odası ve lavabolardan oluşuyor.
Bolu eğitim ailesine ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.