BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BÖLGE FİNALİNE 8 PROJE DAVET EDİLDİ
![BÖLGE FİNALİNE 8 PROJE DAVET EDİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2018_03/13121535_ScreenHunter_4.jpg)
Bu Benim Eserim TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışmasında Ankara bölge sergisine davet edilen projeler açıklandı. Buna göre ilimizde Bolu Bilim Sanat Merkezinden 3 proje, Mevlana Ortaokulu’ndan 3 proje, Sakarya Ortaokulu’ndan 1 proje ve Mudurnu Zafer Türk Ortaokulu’ndan 1 proje bölge finaline katılarak ilimizi temsil edecekler.