BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bir Güneş Misali Isıtacağız Kalbini Adlı Projenin Yaygınlaştırma Toplantısı Yapıldı

Bir Güneş Misali Isıtacağız Kalbini Adlı Projenin Yaygınlaştırma Toplantısı Yapıldı

Faaliyetleri ve kapsayıcı fikri nedeniyle ulusal basında da adından söz ettiren, Yeniçağa Yaşar Çelik Çok Programlı Anadolu Lisesi'nin kurucusu olduğu e-Twinning projesi bilgilendirme ve yaygınlaştırma toplantısı yapıldı. Toplantıya Yeniçağa Kaymakamı Nurhalil Özçelik, İl Müdürümüz Cemil Sarıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kani Parlak ve ilçede görev yapan idareci ve öğretmenler katıldı. Salgın hastalık tedbirlerine uygun olarak maske, mesafe ve hijyen kuralları gözetilerek yapılan yaygınlaştırma toplantısında "Bir Güneş Misalı Isıtacağız Kalbini" projesinin amaç ve hedefleri ile ilgili sunum yapıldı. Katılımcılara hitaben kısa bir konuşma yapan İl Müdürümüz Sarıcı, projenin fikrine ve faaliyetlerine çok değer verdiğini belirterek, salgın hastalığın olduğu ve insanların kısmen zor günler geçirdiği bu günlerde yardımlaşma ve empati gibi kavramların bolca işlendiği bu tür projelerin daha fazla yapılması gerektiğini belirtti.

Proje yaygınlaştırma toplantısı, İl Müdürümüz Cemil Sarıcı'nın projede görevli öğretmenlere sembolik hediyeler vermesi ile son buldu.     

 

15-12-202015-12-202015-12-202015-12-2020

 

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.