BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bilim ve Sanat Merkezimizden TÜBİTAK başarısı
![Bilim ve Sanat Merkezimizden TÜBİTAK başarısı](/meb_iys_dosyalar/2020_04/30145101_1.jpg)
Bolu Bilim ve Sanat Merkezi, Fen Bilgisi Öğretmenimiz Mehmet Çeltek hazırladığı "Bolu Aladağlarda Yeşil Sınıf Eğitimi" projesi 2020 TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destekleme Programı kapsamında gerçekleştirilecek. Proje kapsamında ortaokul öğrencilerimizden oluşacak öğrenci gruplarına akademisyen ve alan uzmanlarının desteğiyle eğitimler verilecek.