BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BESLENME DOSTU OKUL SERTİFİKASI ALAN OKULLAR

BESLENME DOSTU OKUL SERTİFİKASI ALAN OKULLAR

 

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Obezite, Diyabet ve Metabolik Hastalıklar Daire Başkanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü arasında yapılan “Beslenme Dostu Okullar Programı” işbirliği protokolü kapsamında 6-10 Haziran 2016 tarihleri arasında Beslenme Dostu Okullar Programına başvuruda bulunan okullar denetlenmiştir. 

Denetimler sonucu  Obezite ile mücadelede yeterli ve dengeli beslenme ve düzenli fiziksel aktivite alışkanlığının kazandırılması  için yaptıkları çalışmalardan dolayı Özel Ödev Kurdu Etüt ve Eğitim Merkezi ve Mebrure-İlhan Bağışgil Anaokulu “Beslenme Dostu Okul Sertifikası” aldı.

Bolu Halk Sağlığı Müdürlüğünde gerçekleştirilen törenle okullarımıza sertifikaları teslim edildi. Törene İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü Mahmut Arık, Şube müdürümüz Saniye Yurtsever, Mebrure İlhan Bağışgil Anaokulu ve Özel Ödev Kurdu Etüt ve Eğitim Merkezi müdürleri ve öğretmenleri katıldı.

27-08-201627-08-2016

 

 

 

 

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.