BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk'ün Bolu'ya Gelişinin 87. Yıl Dönümü Kutlandı

Atatürk'ün Bolu'ya Gelişinin 87. Yıl Dönümü Kutlandı

17 Temmuz Atatürk'ün Bolu'ya gelişinin 87'ncı yıldönümü Uğur Mumcu Parkı'nda bisikletçilerin Türk bayrağını Bolu Valisi Ahmet Ümit'e vermesiyle başladı. Halk oyunlarının ardından protokol ile birlikte Anıt Park'a yürüyüş yapıldı.  

Anıt Park'ta düzenlenen tören sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek Valimiz Sn. Ahmet Ümit, Garnizon Komutanı, Bolu Belediye Başkanı, Müdürümüz Cemil Sarıcı, il protokolü ve halkın katılımlarıyla başladı. Anıtpark'ta düzenlenen tören Atatürk Anıtı'na çelenklerin sunulması, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla devam etti. Valimiz Sn. Ahmet Ümit ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan tarafından Anıt Özel Defteri imzalanarak okundu. 

Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi önünde Atatürk koşusunda dereceye giren sporculara Valimiz Sn. Ahmet Ümit tarafından madalya ve kupaları verildi. Atatürk'ün Bolu'ya gelişi ile ilgili fotoğraf sergisinin açılışı ve gezilmesinden sonra program son buldu.

 

17-07-202117-07-202117-07-202117-07-2021

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.