BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk ortaokulu, ERASMUS+KA1 projelerinin tanıtımı için Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret etti

Atatürk ortaokulu, ERASMUS+KA1 projelerinin tanıtımı için Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret etti

Atatürk Ortaokulu, ERASMUS+ KA1 Projelerinin Tanıtımı İçin

Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

             Atatürk Ortaokulu Müdürü Metin KAZAN, Müdür Yardımcısı Mustafa AY, Erasmus Plus Proje Koordinatörü Emel ÖZCAN, Proje ekibinden  Seçil ÖZKAN ile Nuray UYGAN, 11.05.2016 tarihinde  “Need The MOST (Motivation of  Students and Teachers)  Do The Best (En çoğuna (öğrencilerin ve öğretmenlerin motivasyonuna) ihtiyaç duy, en iyisini yap!)” isimli Erasmus +KA1 projelerini tanıtmak, yaygınlaştırmak ve Milli Eğitim Müdürümüze görevi ile ilgili hayırlı olsun dileklerini iletmek amacıyla Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ’i makamında ziyaret ettiler.

 

           15-21 Mayıs 2016 tarihleri arasında Erasmus+ KA1 Projelerinin 2. Akışında yer alan  Prag/Çek Cumhuriyetinde “Enneagram (Bireysel Farkındalık Eğitimi) Eğitimi” alacak Atatürk Ortaokulu öğretmenleri  (Şubat ayında Malta’da dil eğitimi almıştı.) Temmuz ayında Slovenya’da ve Ağustos ayında Finlandiya’da alacakları eğitim ile projelerini tamamlamış olacak.

13-05-2016

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.