BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ASKONDAN ZİYARET
![ASKONDAN ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2017_01/13181311_DSC_0004_2.jpg)
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Bolu Şubesi yetkilileri tarafından Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’e bir ziyaret gerçekleştirildi.
ASKON Bolu Şube Başkanı Yüksel Yılmaz, Genç ASKON Bolu Şube Başkanı Oğuzhan Aydın ve dernek üyelerinin katıldığı ziyarette Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ASKON arasında önümüzdeki dönemde birlikte gerçekleştirilecek olan projeler konuşuldu.