BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ASİMETRİK ÖĞRENME CTRL+Z MUCİZESİ

 ASİMETRİK ÖĞRENME CTRL+Z MUCİZESİ

 

Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü, Seben Derneği ve Bolu Turkuvaz Eğitim Kurumları işbirliğiyle Solmaz Ahmet Baysal Öğretmenevinde bir seminer düzenlendi.  Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi ve Bilişim Akademisi Kurucusu Prof. Dr. Selçuk Özdemir’in verdiği “Asimetrik Öğrenme Ctrl+z Mucizesi” seminerine Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan, İlçe Milli Eğitim müdürleri, Milli Eğitim Şube müdürleri ve okul müdürleri katıldı.

SELÇUK ÖZDEMİR KİMDİR?

Lisans eğitimi yıllarında başlamış olduğu bilişim teknolojileri ile ilgili çalışmalarına 18 yılı aşkın süredir devam etmektedir. Eğitim teknolojileri alanında özellikle eğitim yazılımı tasarlama ve geliştirme süreçleri üzerine yoğunlaşan Dr. Selçuk Özdemir, hem PC ortamında hem de web ortamında farklı teknolojiler kullanarak çeşitli yazılımların geliştirilmesinde aktif olarak yer almıştır. Son yıllarda, çocuklar için programlama, çocuklar için web tasarımı, çocuklar için 3D tasarım, çocuklar için robot tasarımı ve üretimi gibi yeni nesillerin bilişim teknolojilerini "üretim odaklı" kullanmasına yönelik ürün ve projeler geliştirmektedir.

Lisans, ODTÜ Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Eğitimi, (1996)

Yüksek Lisans, ODTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Programı (2001)

Doktora, Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Eğitim Teknolojileri (2005)

 

26-10-201826-10-201826-10-201826-10-201826-10-2018

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.