BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aşçılarımıza, ''Sağlıklı Beslenme ve Yemek Menüsü Farkındalık Eğitimi'' Verildi
![Aşçılarımıza, ''Sağlıklı Beslenme ve Yemek Menüsü Farkındalık Eğitimi'' Verildi](/meb_iys_dosyalar/2024_02/01134025_img_3840.jpg)
Müdürlüğümüz İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi ve Bolu İl Sağlık Müdürlüğü iş birliği ile ''Okulumda Sağlıklı Besleniyorum Projesi'' kapsamında alanında uzman kişiler tarafından okul yemekhanelerinde görev yapmakta olan aşçılarımıza yönelik ''Sağlıklı Beslenme ve Yemek Menüsü Farkındalık Eğitimi'' verildi.