BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“ANADOLU MEKTEBİ YAZAR OKUMALARI” PROJESİ GÖRÜŞÜLDÜ

“ANADOLU MEKTEBİ YAZAR OKUMALARI” PROJESİ GÖRÜŞÜLDÜ

Öğrenci ve kursiyerlere okuma alışkanlığı kazandırıp kültürel gelişimlerine katkı sağlamak hedefiyle planlanan ve çalışkan, dürüst, kendine güvenen, irade sahibi, önceliklerini doğru belirleyen, mensup olduğu aileyi önemseyen bireyler yetiştirmek amacıyla yürütülecek olan  “Anadolu Mektebi Yazar Okumaları” projesinin değerlendirmesi Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda Proje Yürütme Kurulu Başkanı Eski Bakan Prof. Dr. Sami Güçlü’nün görüntülü görüşmeyle katıldığı toplantıyle yapıldı.

 

Öğrencilerimiz, “Anadolu Mektebi Yazar Okumaları” projesinde seçilecek yazarların kitaplarını bağımsız olarak okuyacak ve okumuş oldukları kitapları belirli aralıklarla toplanıp öğretmenleri rehberliğinde değerlendirecek. Öğrenciler okudukları her kitap için değerlendirme yazısı yazacak vedaha sonra program dahilinde çalışmalarını sunacaklar. Yapılacak bu çalışmaların sonucunda konuşma metinlerini yayımlanmak üzere makaleye dönüştürecekler.

13-02-201713-02-201713-02-201713-02-201713-02-2017

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.