BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AKŞEMSEDDİN İMAM HATİP ORTAOKULU GİRİŞ SINAVI
![AKŞEMSEDDİN İMAM HATİP ORTAOKULU GİRİŞ SINAVI](/meb_iys_dosyalar/2020_06/17132041_k_24161809_sYnav_giriYi.jpg)
21 Haziran 2020 Pazar günü saat 10.00'da Bolu Akşemseddin İmam Hatip Ortaokulu'nun hafızlık projesi için 5. sınıf kabul sınavı yapılacaktır. Giriş sınavı başvuruları 19/06/2020 Cuma sünü sona ermektedir. Sınav Bolu Akşemseddin İmam Hatip Ortaokulu okul binasında yapılacaktır. Başvurularınızı aşağıda verilen linkteki formu doldurarak yapabilirsiniz.
Başvurmak İçin: https://forms.gle/zhzQVL1R5qcLrvmP6
Detaylı bilgi İçin: http://aksemseddinhfziho.meb.k12.tr/