BOLU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AK PARTİ BOLU MİLLETVEKİLİ ALİ ERCOŞKUN’UN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARETİ

AK PARTİ BOLU MİLLETVEKİLİ ALİ ERCOŞKUN’UN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARETİ

 

 AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Adil Esen ve İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer’le birlikte göreve yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’i ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz’e görevinde başarılar diledi. Bolu için yapılacak işlerde el birliği ile çalışacaklarını söyleyen Ercoşkun  şunları ifade etti: “Bolumuza hoş geldiniz, hayırlı uğurlu olsun. Cenabı Hak hep birlikte hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah. Allah utandırmasın. Diğer taraftan Milli Eğitim toplumun her kesimine hitap eden, her kesimine dokunan, en fazla personele sahip, en fazla yaygın teşkilata sahip bir kurumdur. Dolayısıyla, işiniz kolay değil muhakkak ki, diğer taraftan Bolu’nun dokusu, Bolu’daki insan potansiyeli bu manada en büyük yardımcınız. Oldukça uyumlu ve başarılı, çaba gösteren katkı veren bir yapı vardır Bolu’da. Bizler de hem teşkilatımızla birlikte hem de milletvekili olarak destek olmak, katkı vermek durumundayız. Bize hangi aşamada ne düşerse, gerek Bolu için yapılacak işlerde gerekse de hükümet nezdinde takip edilecek ne varsa inşallah bunu el birliği ile yapmaya gayret edeceğiz. Önümüzde bir yaz dönemi var. Bir sonraki dönemin hazırlığı söz konusu olacak. Bu manada da önemli bir fırsat, bunu da inşallah değerlendiririz. Ben, tekrar tebrik ediyorum hayırlı olsun diyorum Allah utandırmasın. Önümüzdeki süreç içinde de başarılar temenni ediyorum.”
 
Milletvekili Ali Ercoşkun’dan  sonra konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Cengiz ise: “Bu güzel Ramazan gününde nazik ziyaretiniz için özellikle teşekkür ediyorum. İlçe başkanımıza ve il genel meclisi başkanımıza da beraberinde teşekkürlerimi sunuyorum.” diyerek ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 AK Parti Milletvekili Ali Ercoşkun ve beraberindeki heyet eğitim ile ilgili bir müddet daha sohbet ettikten sonra iyi dileklerle Milli Eğitim Müdürlüğümüzden ayrıldılar.

 

 08-06-201608-06-2016

TABAKLAR MAHALLESİ NECİP FAZIL KISAKÜREK1 BULVARI NO99 MERKEZ / BOLU - 0 (374) 280 14 00
Telefon Rehberi İçin Tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.